Hakkımızda

Yenilikçi, modern ve ergonomik çalışmalarımızla daima sizlere en iyiyi ve en yeniyi sunmaktayız.

HAKKIMIZDA

Tema Mimari & Dekorasyon ailesi olarak 1993 yılından beri Bursa ve çevresinde hizmet vermekteyiz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizlerin yaşam alanlarını modernize etmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Mermerit Tezgah İmalatı, Mutfak Dolabı ve Özel Tasarımlı Dolapların kaliteli ham maddeyle üretim,tasarım ve montajını işlemlerini erçekleştirmekteyiz.Müşteri memnuniyetini daima ön planda tuttuğumuzdan beğenilen veya istenilen ürünler iç mimarımız tarafından projelendirmekte ve siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Yenilikçi ve modern tasarımlarımızı onayladığınız takdirde üretim aşamasına geçilmektedir.İmal ettiğimiz ürünleri profesyonel kadromuzla yaşam alanınızda titizlikle montaj etmekteyiz.Sizlerde yenilikçi,kaliteli,güvenilir ve modern ürünlere sahip olmak ve yaşam alanınızı hayallerinizdeki hale getirmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Vizyonumuz:Kalite anlayışıyla gerçekleştirdiğimiz üretim ve hizmetlerimiz ile Bursa ve Marmara bölgesi dışına da taşıyıp, müşteri memnuniyetimizi daima en yüksek seviyede tutarak,sektörde üst sıralarda yer almaktır.

Misyonumuz:Yapı sektöründe yeniliklere açık,yaratıcı,kaliteli üretimle uygun fiyat ve yüksek kaliteyi buluşturarak sektöre katkıda bulunmak ve firmamızı geleceğe taşımaktır.